Home › Mieszkania na obrzeżach – czy to się opłaca?

Mieszkania na obrzeżach – czy to się opłaca?

Zdobycie indywidualnej nieruchomości, jest dla większości z nas pragnieniem życia. Nie na darmo mówi się, że pożyczka spala mocniej niż małżeństwo. Kupno mieszkania, zwalnia nas z konieczności comiesięcznego wydawania dużej ilości zasobów finansowych na opłaty, które aktualnie w Polsce nie należą do niskich. Zakup lokalu, nawet przy przymusie zdobycia sporej pożyczki, daje nam pewność inwestycji we osobistą przyszłość, z tego powodu że każdy pieniądz ulokowany w nieruchomość w przyszłości na pewno się zwróci.

Decydując się na nabycie nowego lokalu, bierzemy pod uwagę mnóstwo czynników. Bardzo istotnym elementem przy selekcji własnego mieszkanka jest jego lokalizacja. Naturalnie w dalszym ciągu musimy brać pod uwagę zasadę – im bliżej centrum tym większe ceny. Jednakże, wypada namyślić się nad tym, czy mieszkanie ulokowany w centrum jest odpowiednim pomysłem. Aktualnie dominującym tendencją, który panuje na rynku nieruchomości jest selekcja lokalu, w rejonach nieznacznie oddalonych od ścisłego centrum, jednak z rozmaitą infrastrukturą.

Mamy wtedy możliwość korzystać z udogodnień, jakie oferuje nam miejska przestrzeń, ale równocześnie możemy korzystać z uroków mnogich pól zielonych i rekreacyjnych. Wzorem takiego miejsca są wrocławskie Krzyki. Mieszkania znajdujące się w tej okolicy cieszą się bardzo sporą chodliwością. Dzieje się tak ze względu na bardzo dobrą komunikację tej strefy z resztą miasta, ale i dogodne warunki wyglądające jak obrzeża miasta. Na Krzykach znajdują się malownicze parki, stare osiedla willowe, a także obszary sprzyjające rozrywce na świeżym powietrzu. Mieszkania ulokowane w okolicach Krzyków, niejednokrotnie są bardziej popularne niż te znajdujące się w ścisłym centrum..
Sprawdź stronę: Wszyscy chcą kupić mieszkania na Krzykach

Zobacz:
Modne zegarki
Szukasz Szybkie pożyczki bez zaświadczeń ?
Niedrogie podróżowanie poza czasem letnim
Czego nie musisz jeść w czasie odchudzania
Odpryski nowe porady

Page top