Home › Jak spędzimy urlopik w roku 2014

Jak spędzimy urlopik w roku 2014

Sezon wakacyjny nadchodzi , więc Polacy coraz poważniej myślą nad sposobem spędzenia swojego urlopu. Znamy kilka popularnych metod wykorzystania przez rodaków wakacji. Poniżej wymieniono najczęstsze
1) morze lub góry w Polsce
Wciąż najpowszechniejszy azymut naszych wyjazdów urlopowych. Nadbałtyckie kurorty i górskie miasteczka są wciąż chętnie odwiedzane przez rodziny z pociechami.

W 2016 roku przeżyły największe obłożenie odwiedzających od lat, co w opinii wielu obserwatorów jest powiązane z wprowadzeniem przez rząd programu pomocowego 500+.

Najczęściej na takie wyjazdy wybieramy się za pomocą pociągu lub własnego samochodu
2) Wycieczki zorganizowane
Zwiększającą popularnością cieszą się dalekie, zorganizowane wakacje wraz z biurem podróży. Pośrednik organizuje wtedy transport, wynajmuje ekskluzywny hotel, a gościom pozostaje tylko cieszyć się z nieograniczonego jedzenia i napojów w hotelowych restauracjach czy barach. W ofercie zwykle są też organizowane wycieczki fakultatywne po okolicy, za które jednak trzeba więcej zapłacić. Najczęściej wybieranymi miejscami docelowymi w omawianej sytuacji są Grecja, Hiszpania,Włochy czy Chorwacja. Z uwagi na niepewna sytuację w państwach arabskich zmniejszyła się popularność tego kierunku. W obecnym roku biura podróży szacują niespotykaną liczbę chętnych na zagraniczne podróże.
3) Wczasy u familii
Znaczna część z nas ma rodzinę w małych miejscowościach, lub w ciekawie zlokalizowanych okolicach i to tamspędza swe urlopy. Chcemy uciec od aglomeracyjnego szumu i zgiełku więc wyjeżdżamy na tereny niezurbanizowanepo to aby wyluzować się i wyciszyć się na łonie przyrody.
4) Urlop Polaka czyli okres remontów
W dalszym ciągu duże grono osób swój urlop wakacyjny spędza napróbach usprawnienia własnych realiów mieszkaniowych. podczas urlopu odświeżamy barwę ścian, wymieniamy posadzkę, czy remontujemy toaletę Po czasie spędzonym na takim "wypoczynku" wracamy do pracy w oczekiwaniu na kolejny rok i na następną sposobność do wypoczynku..
.
Klikaj na poniższej stronie internetowej: zielona kawa gdzie kupić

Page top