Home › Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Aktualnie jednak stolica jest doskonale skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość obszarów zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takie lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą o której wielokrotnie mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

jednakże przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne. Aktualnie nowe lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością.

W tym rejonie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców Warszawy przyciągają też konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy cechuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i atrakcyjną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Możemy znaleźć tutaj mnogość szkół i przedszkoli.

Dodatkowo jest tutaj mnóstwoprzedsiębiorstw usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..
Autor: Nowe mieszkania na Pradze południe

Zobacz:
Zacznij odchudzanie już dziś
Tabletki acai również na uzyskanie ładnej sylwetki dla dorosłych osób
Dobry psychiatra Kraków schizofrenia
Góry zapraszają gości na wyjątkowy urlop

Page top