Home › Czartery w Chorwacji - First Minute czy Last Minute?

Czartery w Chorwacji - First Minute czy Last Minute?

Piękno tego celu podróży, jego plaż i przyjemnych wód, mają możliwość podkreślić jedynie wyjątkowi poeci.

Łatwo tu o niepowtarzalną rozrywkę, taką jak zaglądanie do portów i swobodne kursowanie po obszarze chorwackiego Adriatyku.

Jeżeli ma się pozwolenie na wypłynięcie na wody międzynarodowe, nic nie stoi na przeszkodzie, by zapłynąć także do marin w pobliskich krajach tego akwenu. Radość towarzyszy podróży z kursowania między jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej pozwoli na obejrzenie całości fantastycznego wybrzeża oraz na zawinięcie do krajobrazowych wysp, które sprawiają satysfakcję swoim pięknem mnogość turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pozwala doskonale się rozluźnić w trakcie wypoczynku. Wyposażenie łodzi w najnowszy sprzęt pozwala również przyjemnie spędzić każdy moment, dlatego sposobów na radosną rozrywkę na pokładzie znajdzie się naprawdę wiele. Chorwacja - niewielki jednak bardzo urokliwy kraj zlokalizowany nad Oceanem Adriatycki położony w południowej części Europy. To zjawiskowe i piękne lokalizacja uzyskuje coraz większą uznanie nie tylko pośród rodzimych turystów, ale również tych przybywających z całego świata.

Podróżując do Chorwacji na listę punktów do zobaczenia należy napisać Dubrownik - to niezwykłe i bardzo urokliwe miasto zwane również "Perłą Adriatyku" przepełnione jest starych budowli, starych kamienic czy ślicznych, niewielkich uliczek w których nie sposób się nie zauroczyć. Potężne wrażenie robią również mury obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został przejęty. Najwspanialszy widok na miejscowość roztacza się ze góry Srd - połączenie turkusu wody, czerwonych dachówek oraz bieli kamienic robi naprawdę porażające uczucie..
Źródło: yachtopedia.pl

Page top